Užitečné funkce, které udělají hodně práce za vás

UŽITEČNÉ FUNKCE PRO KAŽDÝ SPORT

Díky moderním funkcím web4sport bude management vašeho týmu mnohem jednodušší.

Kalendář zápasů

Nechcete zmeškat trénink nebo přijít o zápas? S přehledným kalendářem s možností exportu do Google kalendáře, se vám to už nemůže stát!

Soupiska týmů a hráčů

Export .xls zajistí, že máte vždy aktuální soupisky týmu. Hráče můžete jednoduše přesouvat mezi týmy a měnit jejich fotografie nebo popisy.

Propojení se sociálními sítěmi

Máte Facebook nebo Instagram účet? Na webu budete mít automaticky novinky z Facebooku a Instagramu, které uvidí i fanoušci bez sociálních síti.

Nástěnka

Už vás nebaví zasílat důležité informace různými komunikačními kanály? Sdělte je hromadně na týmové nástěnce a už se nemusíte o nic starat.

Aktuality

Každého fanouška zajímají ihned informace z utkání. Proto naše reportáže již nemohou být jednodušší. Vložíte text, fotku, výsledek a vše hned zveřejníte.

Analýzy návštěvnosti

Zajímá vás, kolik na váš web chodí fanoušků? Přehledně v administraci uvidíte statistiky návštěvnosti a analýzy rozličných typů uživatelů ze sociálních sítí.

Funshop

Máte reklamní produkty, které chcete nabízet? Náš funshop vám to umožní!  Reklamní předměty budete moci promovat i na homepage webu.

O klubu

Základní informace o klubu, historii, pronájmech a možnostech spolupráce naleznete přehledně na jednom místě.

Dokumentace

Veškeré dokumenty budete mít přehledně na jednom místě. Užitečnou funkcí je možnost zviditelnění dokumentů jen pro členy nebo funkcionáře týmu.

Pro členy

Dokumenty a informace pouze pro členy klubu? Můžete využívat členskou sekci, kdy si sám administrátor určí, kdo bude mít do této sekce přístup.

Máte prostory k pronájmu?

rezervační systém

Vytvářejte a spravujte rezervace vašeho sportoviště
jednoduše a efektivně.